Przedsiębiorstwo Budowlano - Szkoleniowe

Mgr inż budownictwa ogólnego z dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Członek Cechu Rzemiosł,...

Mgr inż budownictwa ogólnego z dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Członek Cechu Rzemiosł, Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy,Kursy w firmach Knauf, Rygips, Atlas, Alpol, Rocwool, Dekoral. Autoryzowany glazurnik firmy Atlas.
Oferuję całą gamę usług remontowych budowlanych i wykończeniowych. Podejmę się również nietypowych prac traktując je jako wyzwanie.
Zakres wykonywanych usług:

realizacja inwestycji według projektów,

adaptacje lokali, mieszkań, budynków,

docieplanie budynków i poddaszy,

usługi glazurnicze,

usługi malarsko-dekoracyjne,

tapetowanie ścian

wklejanie dekorów,

murowanie, tynkowanie ścian z bloczków, cegieł i pustaków,

szpachlowanie ścian i sufitów,

gładzie gipsowe,

ściany, sufity podwieszane z płyt KG,

układanie podłóg panelowych,

układanie deski barlineckiej,

montaż wc, umywalka, wanna, kabina,

montaż drzwi i okien

przenoszenie punktów elektrycznych

zabudowa docieplenia wnęk i wykonanie półek,

sprzątanie po remoncie

Zdjęcia

wszystkie (7) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Satysfakcje z dobrze wykonanego niestandaryzowanego zadania. Zadowoloną minę klienta.
    Różnorodność wykonywanych prac, brak monotonii, możliwość edukowania klienta. Rozwiązywanie tematów z którymi inni wykonawcy nie dali sobie rady.































  • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

    Należy nie szczędzić czasu by poznać wykonawcę.Bezpośrednia rozmowa i to na terenie wykonawcy czyli gdy klient dociera do fachowca jest bezcenna. Poznać upodobania fachowca a także jego stosunek do używek w postaci papierosów i alkoholu czyli tzw piwka w pracy.

  • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

    Jaką posiada wiedzę. Skąd tą wiedzę czerpał. W jakim ostatnio szkoleniu uczestniczył. Czy jest punktualny, sumienny. Co zadecydowało że, zajmuję się daną profesją. Co sprawia mu największą frajdę?

  • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

    Co fachowiec potrafi wykonać czyli jaki jest zakres prac. Im więcej tym wszechstronniejszy fachowiec. Dokształcić się w internecie w kilku wąskich specjalizacjach, zapisać pytania i odpowiedzi i zadać te pytania dla fachowca. Oprócz tzw bajeranctwa pozytywną cechą jest przyznanie się że się czegoś nie umie , nie wykonywało się tego lub tego się nie lubi robić.

  • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

    Czego oczekuje od wykonawcy. Czy praca ma być wykonana szybko i tanio czego się nie da. Czy zależy mu na czasie, niskiej cenie czy na fachowości. W jaki sposób zamierza egzekwować ewentualne usterki wynikłe po terminie wykonania.

  • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

    Większość firm świadczy usługi w podobnym zakresie. Fachowość to ciągłe doskonalenie swojej wiedzy. Częste szkolenia zdobywanie doświadczenia nie za pomocą prób i błędów ale od fachowców. Autoryzacja to przewaga nad konkurencją.

  • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

    Pytają o cenę. Gdy odpowiadam że powinienem zobaczyć daną robotę żądają szacunkowej ceny.
    Żądają krótkich terminów realizacji. Informuję że wykonuję zlecenie zgodnie z technologią i nie przeskoczę terminów chyba że rezygnują z gwarancji.

  • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

    Zależy mi na fachowości. Nie idę na skróty. Punktualny sumienny, lubiący porządek, inteligentny, uczciwy. Posiadający wiedzę. Doradza pozostawiając klientowi podjęcie decyzji co do konkretnego rozwiązania tematu.

  • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

    Poznałem sentencję: poznaj pracę którą polubisz nie będziesz musiał całe życie pracować. Ciągłe wyzwania. Różnorodność prac. Kontakt z ludźmi. Możliwość przekazania wiedzy następnemu pokoleniu (uczniom). Stary oklepany slogan. Po co pracować u kogoś - zostań sam panem samego siebie - coś w tym jest.

  • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

    Zadaniem było skucie płytek i ułożenie nowych oraz wyrównanie i pomalowanie ścian w kuchni. Zlecenie rozrosło się do wyrównania powierzchni korytarza, przedpokoju i holu oraz wykonaniu instalacji elektrycznej.

  • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

    Kożystam z nadarzających sie możliwości uczestniczenia w pokazach, szkoleniach. Odwiedzam portal atlas fachowca gdzie inni fachowcy na forum dzielą się swoją wiedzą.

  • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

    Zaprojektowanie werandy w konstrukcji drewnianej.Tzw konstrukcja szachulcowa.Konstrukcja wypełniona styropianem gr. 10 cm z wtopioną siatką i tynkiem akrylowym. koszt materiału 2500zł. Robocizna 1200 zł. Czas realizacji 5 dni.

  • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

    Cennik posiada średnie ceny jakie można znaleźć na stronach internetowych. W negocjacjach często schodzę z cen aby dostać zlecenie. Nie jest to regułą. Często przy niestandardowych pracach niedoszacowuję wartość prac.

  • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

    Bezpieczniej jest zatrudnić się by zdobyć doświadczenie i umiejętności nic samemu metodami prób i błędów dochodzić do wiedzy i umiejętności. Pamiętaj że cały czas należy się kształcić.

  • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

    Wiedza, doświadczenie, prawdomówność, wyrozumiałość, kreatywność. Najlepszy klient jest z polecenia dlatego ważne są poprawne relacje z klientem. Zasada nie spoufalanie sie ze zleceniodawcą pozwala utrzymywać relacje typowo zawodowe.